Novinky

Čo je u nás nové? A čo o nás napísali?

 

PREPÁČTE, ALE MÁME DOČASNE ZATVORENÉ 🙁

S ľútosťou vám musíme oznámiť, že naša predajňa v Kameničanoch bude od 1. decembra 2017 až do jarných mesiacov zatvorená. Naše paradajky nájdete iba v tradičných obchodných reťazcoch. Týmto sa všetkým našim zákazníkom, ktorí nás navštevujú priamo v Kameničanoch ospravedlňujeme a prosíme o pochopenie.

 

 

 

„ZLEPŠOVÁK“ NA PESTOVANIE DOMÁCICH PRIESAD 🙂

Manžel ma odhováral, hovoril, že to nemôže fungovať, ale predsa som skúsila – len tak zo zvedavosti a neľutujem. Tento rok sa na to chystám zas, minulý rok som sa pustila do pestovania planty vo februári. Nepoužila som ale kupované semienka zo záhradkárstva, požila som zrelú paradajku. Planty boli silné a mala som z nich peknú úrodu. Ak neveríte, skúste to aspoň do jedného črepníka. Potrebujeme…

Prejsť na článok

 

 

PARADAJKOVÉ LETO MÁ SVOJU VÝHERKYŇU 🙂

Stala sa ňou pani Anna Malachovska, ktorá získala možnosť stať sa na jeden deň farmárkou z Kameničian. Počas celého dňa si vyskúšala jednotlivé činnosti, ktoré naši pracovníci dennodenne vykonávajú a zoznámila sa s chodom celej farmy. Ako výslužku si odniesla 63 kg paradajok. Ešte raz výherkyni srdečne gratulujeme a bolo nám cťou s ňou stráviť jeden pekný deň.

Zobraziť video

 

 

V PARADAJKÁCH OVOZELA OKÚSITE SKUTOČNÚ CHUŤ SLOVENSKA 🙂

Aj napriek rastúcemu záujmu zo strany spotrebiteľov, majú slovenské výrobky na pultoch obchodných reťazcov stále nižšie zastúpenie v porovnaní s výrobkami dovážanými zo zahraničia. Kvalita a čerstvosť uznaná spotrebiteľmi, a nakoniec aj obchodnými reťazcami, stále nestačí na zvýšenie podielu domácich výrobkov na slovenskom trhu.

Prejsť na článok

 

 

KUPUJETE PARADAJKY PODĽA TOHO, ŽE SÚ PRÁVE V AKCII? VAŠE TELO TO NEMUSÍ POTĚŠIT. 🙁

Slovenskí farmári bijú na poplach, aby sme pri kúpe paradajok sledovali v prvom rade krajinu pôvodu. Na pultoch slovenských potravinových reťazcov nájdeme celkom slušnú zostavu: Maroko, Španielsko, Taliansko, Belgicko, Poľsko, Slovensko…

Prejsť na článok