O našich zamestnancoch


Dávame prácu miestnym ľuďom zo Slovenska. Naši kľúčoví zamestnanci absolvovali niekoľkomesačné teoretické a praktické školenie priamo v Holandsku u najlepších lektorov a pestovateľov v odbore. Pri pestovaní rajčín pracujeme s poprednými holandskými poradcami, ktorí pravidelne navštevujú náš skleník a radia nám ako sa ďalej trvalo zlepšovať.

O našom skleníku


Najmodernejší skleník pre pestovanie rajčín na území Slovenskej republiky sme postavili pri obci Kameničany v panenskej prírode v tesnej blízkosti CHKO Biele Karpaty. Generálnym dodávateľom celej stavby na kľúč bola popredná česká technologická spoločnosť NWT a.s.

O skupine NWT


Viac ako 20 rokov prinášame našim zákazníkom „New World Technologies“. Sme skupinou technologických firiem s centrálou v Zlíne a pobočkami na Slovensku a vo Veľkej Británii. Zamestnávame viac ako 300 ľudí v odboroch IT, telekomunikácie, obnoviteľné zdroje energie a biotechnológie.

Životné prostredie


Využívame energiu z obnoviteľných zdrojov. Zdrojom tepla a elektriny pre náš skleník je moderná poľnohospodárska bioplynová stanica. Minimalizujeme emisie z dopravy, pretože pestujeme rajčiny pre zákazníkov v Českej a Slovenskej republike. Proti škodcom používame biologickú ochranu. Zhromažďujeme všetku dažďovú vodu i prebytočnú vodu zo závlahy a znovu ju používame pre zavlažovanie rastlín.

Kde sa dajú kúpiť naše produkty?

Kontaktujte nás

info@farmakamenicany.eu

+421 902 332 332

NWT Greenhouse s.r.o.
018 54 Kameničany 200, Slovensko
IČ: 47203153