Sledujte nás

Ďalšia paradajková bábika je na svete

Ďalšia paradajková bábika je na svete

Pred Vianocami sme sa opäť rozhodli urobiť radosť a z množstva krásnych obrázkov, ktoré nám deti namaľovali v priebehu niekoľkých mesiacov, sme vybrali jeden najvydarenejší a podľa obrázku sme nechali vyrobiť identickú paradajkovú bábiku. Z niekoľkých desiatok kresieb sme ocenili dielo Karolínky Ondrášovej (8 rokov) z Tuchyne, ktorá svoj obrázok namaľovala priamo v našej predajni v Kameničanoch, kde pravidelne dochádza s rodičmi na nákup našich paradajok. Vedúci skleníka Radek Fojtík odovzdal Karolínke nielen paradajkovú bábiku, ale aj zásobu paradajok na vianočné sviatky. Odovzdanie plyšovej paradajky prebehlo v pondelok 17. decembra priamo na našej farme a Karolínka mala z bábiky obrovskú radosť.

Farma Kameničany dlhodobo podporuje projekty týkajúce sa zdravej výživy, vzdeláva deti v oblasti správneho stravovania alebo pomáha deťom s diabetom. „Tiež touto akciou chceme motivovať  všetky deti, aby jedli viac čerstvého ovocia a zeleniny. Sme radi, keď im naše paradajky chutia. Navyše ak sa podelia o svoje kresby paradajok a my s radosťou tých najšikovnejších maliarov odmeníme,“ komentuje s úsmevom Radek Fojtík.

Obrázky paradajok môžete odovzdávať u nás na farme v Kameničanoch, maľovať priamo na našej predajni, na našom stánku kdekoľvek nás stretnete alebo zaslať e-mailom. Budeme sa tešiť na ďalšie kresbičky a ďalšie paradajkové bábiky.