Sledujte nás

Účtovník*čka

Pridajte sa k tímu Farmy Kameničany ako samostatný*á účtovník*čka! Vašou náplňou práce bude vedenie vybraných okruhov účtovníctva, stanovenie metodiky podľa legislatívy, spracovanie daňových priznaní a dokumentov, spolupráca s audítorom, úradmi, bankami, uzávierka, príprava na audit, asistencia pri kontrolách a spracovanie miezd. Požadujeme ekonomické vzdelanie, 5 rokov praxe, znalosť účtovníctva a daňové legislatívy, PC zručnosti, Pohoda výhodou, základnú angličtinu, zodpovedný prístup. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, dobré ohodnotenie, benefity, vzdelávanie, nástup dohodou.

Pošlite nám svoj životopis na zuzana.velika@farmakamenicany.sk, alebo volajte +421 902 332 332. Chcete vedieť viac? Kliknite nižšie!

Viac

Kariéra

Operátor*ka skleníka

Zaujíma vás práca s rastlinami a hľadáte novú výzvu? Staňte sa operátorom skleníka a starajte sa o rajčiny, zaoberajte sa vyvazovaním výhonov a zberom plodov. Očakávame zodpovednosť a tímovosť. Ponúkame stálu prácu v príjemnom prostredí, individuálny prístup a zvýhodnený nákup rajčín.

Pošlite nám svoj životopis na zuzana.velika@farmakamenicany.sk, alebo volajte +421 902 332 332. Chcete vedieť viac? Kliknite nižšie!

Viac

Kariéra