Sledujte nás

Paradajkový doping pre cyklistov na Liptove

Paradajkový doping pre cyklistov na Liptove

Minulý týždeň sme podporili odvážnych cyklistov na Liptove, bolo nám potešením spolupracovať! Verte, že zimný pretek Cyklonárez 2019 bol skutočný nárez!

Bicyklom po Slovensku je skvelý obchod s bicyklami z Liptovského Mikuláša, kde sa snaží ľuďom pomôcť alebo ich nejak nasmerovať k pohybu. Pred tromi rokmi vymysleli zimný pretek cyklistov na Liptove – Cyklonárez. V polke januára (11. – 12.1. 2019)  sa konal tretí ročník Cyklonárez 2019 a prvý krát si pretekárov z celého Slovenska, Čiech, Poľska a Talianska užili na Liptove celý víkend. V piatok išli lesom nočný prológ, v sobotu ich čakal hlavný pretek (najťažší v strednej Európe) a večer pravá horská veselica.

„Pri tejto akcii nejde o žiadny zisk, práve naopak, baví nás robiť ľuďom radosť a priniesť do tohto sveta trošku ľudskosti, niečo nad rámec toho, čo poskytujú iní a hlavne, urobiť z toho celého pozitívny zážitok. Aj vďaka Farme Kameničany sme spolu vytvorili pretek alebo skôr už dobrodružstvo, ktoré svojou atmosférou nemá na Slovensku obdobu. “ dodal Majo Illéš, organizátor preteku.