Sledujte nás

Podporili sme Hornotučiuansky akvatlon

Podporili sme Hornotučiuansky akvatlon

Máme radi šport a snažíme sa ho aj podporovať. Farma Kameničany podporila už niekoľko športových podujatí a jedným z nich bol aj 10. ročník Hornoturčianskeho Akvatlonu v rámci Majstrovstiev SR pre kategórie Nádeje a Slovenský pohár pre ostatné kategórie.

Usporiadaním Majstrovstiev Slovenska v Akvatlone (plávanie + beh) pre kategórie Nádeje A,B,C (ročník nar. 2009/2010, 2011/12 a 2013/14) a Slovenský pohár pre ostatné kategórie Ml. a St.žiaci, Dorastenci/ky, Juniori/ky a Muži/Ženy bol poveren prostrednictvím Slovenskej triatlonovej únie (STÚ) klub Aquapark triatlon Turčianske Teplice, a to v rámci 10. ročníka Hornoturčianskeho Akvatlonu. Preteky sa uskutočnili v sobotu 11. júna 2020 cca v čase od 9,00 15,00 v priestoroch plaveckého bazéna OLYMPIK v areáli Liečebného domu Veľkej Fatry a v Kúpeľnom parku v Turčianskych Tepliciach.

Za ideálneho až horuceho počasia odpretekalo cca 182 pretekarov vo všetkých kategóriách z klubov z celého Slovenska (Bratislava, Pezinok, Nové Zámky, Dvory n.Žitavou, Nitra, Levice, Banská Bystrica, Martin, Žilina, Čadca, Dolný Kubín, Poprad, Spišská Nová Ves, Košice…).

Naša farma ocenila všetkých malých i velkých športovcov, ktorí boli na stupních víťazov košíkom sladkých paradajok a počas závodu mala v zóne pre občerstvenie pripravenú ochutnávku pre všetkých. Zvláštne ocenenie si zaslúži aj naša marketingová manažerka Monča, ktorá si odskočila od paradajok na trať a dokoncila bežeckú časť na hranici regulérnosti v intenzivnom daždi, ale s úsmevom na tvári 😉

Úprimne gratulujeme všetkým zúčastneným a ďakujeme za pozvanie!

Velmi radi sme túto športovu udalosť podporili.

Oficiálna fotogaléria, ktorú pre organizátorov nafotil Ľudovít Lettrich: https://www.facebook.com/768945726806696/posts/1168805263487405/?sfnsn=mo